شنبه 2 مهر 1401
تیم ملی ایران 2022

لیگ کشورها

گلزنان لیگهای معتبر

گل
بازیکن
تیم
4
یورگن لوکادیا
پرسپولیس
3
پیمان رنجبری
مسجد سلیمان
3
رضا اسدی
تراکتور
2
آرمان قاسمی
ذوب آهن
2
سعید صادقی
پرسپولیس
2
سامان نریمان جهان
مسجد سلیمان
2
رضا دهقانی
مسجد سلیمان
2
امین کاظمیان
مس کرمان
2
میلاد زکی‌پور
سپاهان
2
کوین یامگا
استقلال
گل
بازیکن
تیم
8
Robert Lewandowski
بارسلونا
6
Borja Iglesias
رئال بتیس
5
Iago Aspas
سلتاویگو
4
Vinícius Júnior
رئال مادرید
3
Álex Baena
ویارئال
3
Álex Berenguer
اتلتیک بیلبائو
3
Ezequiel Ávila
اوساسونا
3
Karim Benzema
رئال مادرید
3
Brais Méndez
رئال سوسیداد
3
Joselu
اسپانیول
گل
بازیکن
تیم
11
Erling Haaland
منچسترسیتی
6
Harry Kane
تاتنهام
6
Aleksandar Mitrović
فولام
5
Ivan Toney
برنتفورد
4
Gabriel Jesus
آرسنال
4
Alexis Mac Allister
برایتون
4
Rodrigo
لیدز یونایتد
4
Wilfried Zaha
کریستال پالاس
3
Luis Díaz
لیورپول
3
Gabriel Martinelli
آرسنال
گل
بازیکن
تیم
6
Marko Arnautović
بولونیا
5
Ciro Immobile
لاتزیو
4
Beto
اودینزه
4
Olivier Giroud
آث میلان
4
Teun Koopmeiners
آتالانتا
4
Khvicha Kvaratskhelia
ناپولی
4
Dušan Vlahović
یوونتوس
3
Boulaye Dia
سالرنیتانا
3
Paulo Dybala
آ اس رم
3
Lautaro Martínez
اینترمیلان
گل
بازیکن
تیم
6
Sheraldo Becker
یونیون برلین
5
Niclas Füllkrug
وردربرمن
4
Daichi Kamada
فرانکفورت
4
Jamal Musiala
بایرن مونیخ
4
Christopher Nkunku
لایپزیش
3
Marius Bülter
شالکه
3
Kerem Demirbay
بایرلورکوزن
3
Michael Gregoritsch
فرایبورگ
3
Vincenzo Grifo
فرایبورگ
3
Jonas Hofmann
مونشن گلادباخ
گل
بازیکن
تیم
8
Neymar
پاریسن ژرمن
7
Kylian Mbappé
پاریسن ژرمن
6
Terem Moffi
لوریان
5
Mama Baldé
تروا
5
Folarin Balogun
رنس
5
Jonathan David
لیل
5
Florian Sotoca
لانس
4
Alexandre Lacazette
لیون
4
Lionel Messi
پاریسن ژرمن
4
Loïs Openda
لانس

لیگ برتر ایران

بازیهای هفته 7
شنبه 9 مهر 1401
آلومینیوم اراک
-
ملوان
19:00
نساجی
-
مسجد سلیمان
19:00
گلگهر سیرجان
-
استقلال
19:30
فولاد
-
مس کرمان
20:00
ذوب آهن
-
پیکان
20:00
یکشنبه 10 مهر 1401
هوادار
-
سپاهان
18:00
پرسپولیس
-
تراکتور
19:30
صنعت نفت
-
مس رفسنجان
20:00
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
پرسپولیس
6
6
14
2
گلگهر سیرجان
6
3
12
3
استقلال
6
3
11
4
فولاد
5
2
9
5
سپاهان
6
2
9
6
تراکتور
6
1
8
7
مس رفسنجان
6
1
8
8
مسجد سلیمان
6
0
8
9
پیکان
6
-2
8
10
ذوب آهن
6
0
6
11
نساجی
6
-1
6
12
مس کرمان
6
-1
5
13
هوادار
6
-3
5
14
آلومینیوم اراک
6
-3
5
15
صنعت نفت
6
-4
4
16
ملوان
5
-4
2

لیگ قهرمانان آسیا

بازیهای گروه A
جمعه 19 فروردین 1401
استقلال تاجیکستان
2 - 3
الریان قطر
21:45
الهلال عربستان
2 - 1
الشارجه امارات
00:45
دوشنبه 22 فروردین 1401
الهلال عربستان
3 - 0
الریان قطر
21:45
الشارجه امارات
2 - 1
استقلال تاجیکستان
00:45
جمعه 26 فروردین 1401
الشارجه امارات
1 - 1
الریان قطر
21:45
الهلال عربستان
1 - 0
استقلال تاجیکستان
00:45
سه شنبه 30 فروردین 1401
الریان قطر
3 - 1
الشارجه امارات
21:45
الهلال عربستان
3 - 0
استقلال تاجیکستان
00:45
شنبه 3 اردیبهشت 1401
الریان قطر
1 - 0
استقلال تاجیکستان
21:45
الهلال عربستان
2 - 2
الشارجه امارات
00:45
چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401
استقلال تاجیکستان
2 - 0
الشارجه امارات
00:45
الهلال عربستان
0 - 2
الریان قطر
00:45
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
الهلال عربستان
6
6
13
2
الریان قطر
6
3
13
3
الشارجه امارات
6
-4
5
4
استقلال تاجیکستان
6
-5
3

رده بندی تیمـــهای باشگاهی جهان

#
تیم
امتیاز
1
رئال مادرید
2048
2
منچسترسیتی
2024
3
بایرن مونیخ
1978
4
لیورپول
1959
5
آژاکس
1920
6
آث میلان
1913
7
بارسلونا
1911
8
ناپولی
1901
9
پاریسن ژرمن
1892
10
تاتنهام
1868

لیگ های اروپایی

بازیهای هفته 7
جمعه 8 مهر 1401
اتلتیک بیلبائو
-
المریا
23:30
شنبه 9 مهر 1401
کادیز
-
ویارئال
16:30
ختافه
-
وایادولید
18:45
سویا
-
اتلتیکومادرید
21:00
مایورکا
-
بارسلونا
23:30
یکشنبه 10 مهر 1401
اسپانیول
-
والنسیا
16:30
سلتاویگو
-
رئال بتیس
18:45
خیرونا
-
رئال سوسیداد
21:00
رایو وایکانو
-
الچه
23:30
رئال مادرید
-
اوساسونا
23:30
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
رئال مادرید
6
11
18
2
بارسلونا
6
17
16
3
رئال بتیس
6
6
15
4
اتلتیک بیلبائو
6
8
13
5
اوساسونا
6
2
12
6
ویارئال
6
8
11
7
اتلتیکومادرید
6
4
10
8
رئال سوسیداد
6
-1
10
9
والنسیا
6
5
9
10
مایورکا
6
-1
8
11
خیرونا
6
0
7
12
رایو وایکانو
6
-1
7
13
سلتاویگو
6
-5
7
14
ختافه
6
-6
7
15
سویا
6
-4
5
16
المریا
6
-3
4
17
اسپانیول
6
-5
4
18
وایادولید
6
-8
4
19
کادیز
6
-13
3
20
الچه
6
-14
1
بازیهای هفته 9
شنبه 9 مهر 1401
آرسنال
-
تاتنهام
16:00
بورنموث
-
برنتفورد
18:30
کریستال پالاس
-
چلسی
18:30
فولام
-
نیوکاسل
18:30
لیورپول
-
برایتون
18:30
ساوتهمپتون
-
اورتون
18:30
وستهام
-
ولورهمپتون
21:00
یکشنبه 10 مهر 1401
منچسترسیتی
-
منچستریونایتد
17:30
لیدز یونایتد
-
استون ویلا
20:00
دوشنبه 11 مهر 1401
لسترسیتی
-
ناتینگهام
23:30
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
آرسنال
7
10
18
2
منچسترسیتی
7
17
17
3
تاتنهام
7
11
17
4
برایتون
6
6
13
5
منچستریونایتد
6
0
12
6
فولام
7
1
11
7
چلسی
6
-1
10
8
لیورپول
6
9
9
9
برنتفورد
7
3
9
10
نیوکاسل
7
1
8
11
لیدز یونایتد
6
0
8
12
بورنموث
7
-13
8
13
اورتون
7
-1
7
14
ساوتهمپتون
7
-4
7
15
استون ویلا
7
-4
7
16
کریستال پالاس
6
-2
6
17
ولورهمپتون
7
-4
6
18
وستهام
7
-6
4
19
ناتینگهام
7
-11
4
20
لسترسیتی
7
-12
1
بازیهای هفته 8
شنبه 9 مهر 1401
ناپولی
-
تورینو
17:30
اینترمیلان
-
آ اس رم
20:30
امپولی
-
آث میلان
23:15
یکشنبه 10 مهر 1401
لاتزیو
-
اسپتزیا
15:00
سمپدوریا
-
مونزا
17:30
ساسولو
-
سالرنیتانا
17:30
لچه
-
کرمونزه
17:30
آتالانتا
-
فیورنتینا
20:30
یوونتوس
-
بولونیا
23:15
دوشنبه 11 مهر 1401
ورونا
-
اودینزه
23:15
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
ناپولی
7
10
17
2
آتالانتا
7
8
17
3
اودینزه
7
8
16
4
لاتزیو
7
8
14
5
آث میلان
7
5
14
6
آ اس رم
7
1
13
7
اینترمیلان
7
2
12
8
یوونتوس
7
4
10
9
تورینو
7
-1
10
10
فیورنتینا
7
1
9
11
ساسولو
7
-3
9
12
اسپتزیا
7
-4
8
13
سالرنیتانا
7
2
7
14
امپولی
7
-1
7
15
لچه
7
-2
6
16
بولونیا
7
-3
6
17
ورونا
7
-7
5
18
مونزا
7
-10
4
19
کرمونزه
7
-9
2
20
سمپدوریا
7
-9
2
بازیهای هفته 8
جمعه 8 مهر 1401
بایرن مونیخ
-
بایرلورکوزن
23:00
شنبه 9 مهر 1401
لایپزیش
-
بوخوم
18:00
فرایبورگ
-
ماینتس
18:00
کلن
-
بورسیادورتمند
18:00
فرانکفورت
-
یونیون برلین
18:00
وولفسبورگ
-
اشتوتگارت
18:00
وردربرمن
-
مونشن گلادباخ
21:00
یکشنبه 10 مهر 1401
هرتابرلین
-
هوفنهایم
18:00
شالکه
-
آگزبورگ
20:00
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
یونیون برلین
7
11
17
2
بورسیادورتمند
7
2
15
3
فرایبورگ
7
5
14
4
هوفنهایم
7
5
13
5
بایرن مونیخ
7
13
12
6
مونشن گلادباخ
7
5
12
7
فرانکفورت
7
1
11
8
ماینتس
7
-3
11
9
کلن
7
3
10
10
وردربرمن
7
1
9
11
آگزبورگ
7
-5
9
12
لایپزیش
7
-3
8
13
هرتابرلین
7
-2
6
14
شالکه
7
-6
6
15
بایرلورکوزن
7
-3
5
16
اشتوتگارت
7
-3
5
17
وولفسبورگ
7
-7
5
18
بوخوم
7
-14
1
بازیهای هفته 9
جمعه 8 مهر 1401
آنژه
-
مارسی
23:30
شنبه 9 مهر 1401
استراسبورگ
-
رن
19:30
پاریسن ژرمن
-
نیس
23:30
یکشنبه 10 مهر 1401
لوریان
-
لیل
15:30
آژاکسیو
-
کلرمون
17:30
اوسر
-
برست
17:30
تروا
-
رنس
17:30
تولوز
-
مون پولیه
17:30
موناکو
-
نانت
19:35
لانس
-
لیون
23:15
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
پاریسن ژرمن
8
22
22
2
مارسی
8
11
20
3
لوریان
8
5
19
4
لانس
8
9
18
5
موناکو
8
1
14
6
لیون
8
6
13
7
لیل
8
0
13
8
رن
8
6
12
9
مون پولیه
8
4
12
10
تروا
8
-2
10
11
کلرمون
8
-4
10
12
تولوز
8
-4
8
13
نیس
8
-4
8
14
آنژه
8
-9
8
15
نانت
8
-3
7
16
اوسر
8
-11
7
17
رنس
8
-7
6
18
استراسبورگ
8
-3
5
19
برست
8
-10
5
20
آژاکسیو
8
-7
4

لیگ قهرمانان و لیگ اروپا

بازیهای گروه A
چهارشنبه 16 شهریور 1401
آژاکس
4 - 0
گلاسکو رنجرز
21:15
ناپولی
4 - 1
لیورپول
23:30
سه شنبه 22 شهریور 1401
لیورپول
2 - 1
آژاکس
23:30
چهارشنبه 23 شهریور 1401
گلاسکو رنجرز
0 - 3
ناپولی
23:30
سه شنبه 12 مهر 1401
آژاکس
-
ناپولی
23:30
لیورپول
-
گلاسکو رنجرز
23:30
چهارشنبه 20 مهر 1401
ناپولی
-
آژاکس
21:15
گلاسکو رنجرز
-
لیورپول
23:30
چهارشنبه 4 آبان 1401
آژاکس
-
لیورپول
23:30
ناپولی
-
گلاسکو رنجرز
23:30
سه شنبه 10 آبان 1401
گلاسکو رنجرز
-
آژاکس
23:30
لیورپول
-
ناپولی
23:30
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
ناپولی
2
6
6
2
آژاکس
2
3
3
3
لیورپول
2
-2
3
4
گلاسکو رنجرز
2
-7
0
بازیهای گروه A
پنجشنبه 17 شهریور 1401
اف سی زوریخ
-
آرسنال
21:15
آیندهوون
-
بودو گلیمت
21:15
پنجشنبه 24 شهریور 1401
آرسنال
-
آیندهوون
23:30
بودو گلیمت
-
اف سی زوریخ
23:30
پنجشنبه 14 مهر 1401
اف سی زوریخ
-
آیندهوون
21:15
آرسنال
-
بودو گلیمت
23:30
پنجشنبه 21 مهر 1401
بودو گلیمت
-
آرسنال
21:15
آیندهوون
-
اف سی زوریخ
23:30
پنجشنبه 5 آبان 1401
آیندهوون
-
آرسنال
21:15
اف سی زوریخ
-
بودو گلیمت
21:15
پنجشنبه 12 آبان 1401
آرسنال
-
اف سی زوریخ
23:30
بودو گلیمت
-
آیندهوون
23:30
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
آرسنال
0
0
0
2
اف سی زوریخ
0
0
0
3
بودو گلیمت
0
0
0
4
آیندهوون
0
0
0

رده بندی تیمـــهای ملی - فیفا

#
تیم
امتیاز
1
امریکا
2111.47
2
آلمان
2059.75
3
سوئد
2050.18
4
انگلستان
2039.44
5
فرانسه
2037.69
6
هلند
2002.99
7
کانادا
1986.51
8
اسپانیا
1983.13
9
برزیل
1975.82
10
کره شمالی
1940
#
تیم
امتیاز
1
برزیل
1837.56
2
بلژیک
1821.92
3
آرژانتین
1770.65
4
فرانسه
1764.85
5
انگلستان
1737.46
6
اسپانیا
1716.93
7
ایتالیا
1713.86
8
هلند
1679.41
9
پرتغال
1678.65
10
دانمارک
1665.47

گیشه روزنامه ها

روزنامه گل

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو

برنامه پخش مسابقات از تلویزیون

شنبه 2 مهر
 
شبکه ورزش
19:30
اسلوونی - نروژ
لیگ ملت های اروپا (B)
 
شبکه ورزش
22:15
جمهوری چک - پرتغال
لیگ ملت های اروپا (A)