لیگ کشورها

گلزنان لیگهای معتبر

گل
بازیکن
تیم
2
سجاد شهباززاده
سپاهان
2
سعید صادقی
گلگهر سیرجان
گل
بازیکن
تیم
9
Karim Benzema
رئال مادرید
6
Mikel Oyarzabal
رئال سوسیداد
6
Luis Suárez
اتلتیکومادرید
5
Raúl de Tomás
اسپانیول
5
Vinicius Júnior
رئال مادرید
4
Álvaro García
رایو وایکانو
4
Arnaut Danjuma
ویارئال
4
Memphis Depay
بارسلونا
4
Morales
لوانته
4
Rafa Mir
سویا
گل
بازیکن
تیم
10
Mo Salah
لیورپول
7
Jamie Vardy
لسترسیتی
6
Michail Antonio
وستهام
5
Sadio Mané
لیورپول
4
Pierre-Emerick Aubameyang
آرسنال
4
Bruno Fernandes
منچستریونایتد
4
Diogo Jota
لیورپول
4
Mason Greenwood
منچستریونایتد
4
Hee-chan Hwang
ولورهمپتون
4
Neal Maupay
برایتون
گل
بازیکن
تیم
8
Ciro Immobile
لاتزیو
7
Edin Džeko
اینترمیلان
6
Mattia Destro
جنووا
6
João Pedro
کالیاری
6
Giovanni Simeone
کالیاری
5
Lautaro Martínez
اینترمیلان
5
Victor Osimhen
ناپولی
5
Dušan Vlahović
فیورنتینا
4
Musa Barrow
بولونیا
4
Domenico Berardi
ساسولو
گل
بازیکن
تیم
10
Robert Lewandowski
بایرن مونیخ
9
Erling Haaland
بورسیادورتمند
8
Patrik Schick
بایرلورکوزن
7
Taiwo Awoniyi
یونیون برلین
6
Serge Gnabry
بایرن مونیخ
6
Anthony Modeste
کلن
4
Jonathan Burkardt
ماینتس
4
Moussa Diaby
بایرلورکوزن
4
Emil Forsberg
لایپزیش
4
Christopher Nkunku
لایپزیش
گل
بازیکن
تیم
7
Jonathan David
لیل
7
Gaëtan Laborde
مونت پولیه
6
Mohamed Bayo
کلرمونت
6
Wissam Ben Yedder
موناکو
6
Ludovic Blas
نانتس
6
Wahbi Khazri
سنت اتین
6
Kylian Mbappé
پاریسن ژرمن
5
Andy Delort
مونت پولیه
5
Amine Gouiri
نیس
5
Dimitri Payet
مارسی

لیگ برتر ایران

بازیهای هفته 2
یکشنبه 2 آبان 1400
مس رفسنجان
3 - 0
پدیده
03:30
مسجد سلیمان
0 - 3
سپاهان
16:00
دوشنبه 3 آبان 1400
فجرسپاسی
0 - 1
گلگهر سیرجان
16:00
هوادار
0 - 2
پیکان
16:00
تراکتور
3 - 0
صنعت نفت
18:00
ذوب آهن
0 - 2
استقلال
18:00
چهارشنبه 5 آبان 1400
آلومینیوم اراک
-
فولاد
18:00
پرسپولیس
-
نساجی
18:00
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
سپاهان
2
5
6
2
گلگهر سیرجان
2
4
6
3
استقلال
2
3
6
4
پیکان
2
2
4
5
پرسپولیس
1
2
3
6
مس رفسنجان
2
1
3
7
نساجی
1
1
3
8
تراکتور
2
0
3
9
ذوب آهن
2
-1
3
10
آلومینیوم اراک
1
0
1
11
مسجد سلیمان
2
-3
1
12
پدیده
2
-3
1
13
فولاد
1
-2
0
14
فجرسپاسی
2
-2
0
15
هوادار
2
-3
0
16
صنعت نفت
2
-4
0

لیگ قهرمانان آسیا

بازیهای فینال
سه شنبه 2 آذر 1400
الهلال عربستان
-
پوهانگ استیلرز
03:30

رده بندی تیمـــهای باشگاهی جهان

#
تیم
امتیاز
1
بایرن مونیخ
2073
2
منچسترسیتی
1975
3
لیورپول
1960
4
چلسی
1944
5
رئال مادرید
1918
6
اینترمیلان
1906
7
پاریسن ژرمن
1899
8
ناپولی
1896
9
آژاکس
1892
10
اتلتیکو مادرید
1882

لیگ های اروپایی

بازیهای هفته 10
جمعه 30 مهر 1400
اوساسونا
1 - 1
گرانادا
23:30
شنبه 1 آبان 1400
والنسیا
2 - 2
مایورکا
16:30
کادیز
0 - 2
آلاوز
18:45
الچه
2 - 2
اسپانیول
20:00
اتلتیک بیلبائو
2 - 1
ویارئال
23:30
یکشنبه 2 آبان 1400
سویا
5 - 3
لوانته
16:30
بارسلونا
1 - 2
رئال مادرید
18:45
رئال بتیس
3 - 2
رایو وایکانو
20:00
اتلتیکومادرید
2 - 2
رئال سوسیداد
23:30
دوشنبه 3 آبان 1400
ختافه
0 - 3
سلتاویگو
23:30
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
رئال سوسیداد
10
5
21
2
رئال مادرید
9
13
20
3
سویا
9
10
20
4
اتلتیکومادرید
9
5
18
5
رئال بتیس
10
4
18
6
اوساسونا
10
1
18
7
رایو وایکانو
10
5
16
8
اتلتیک بیلبائو
9
4
16
9
بارسلونا
9
5
15
10
والنسیا
10
2
13
11
اسپانیول
10
0
13
12
مایورکا
10
-6
12
13
ویارئال
9
3
11
14
سلتاویگو
10
-2
10
15
الچه
10
-4
10
16
گرانادا
9
-6
7
17
کادیز
10
-8
7
18
آلاوز
9
-9
6
19
لوانته
10
-9
5
20
ختافه
10
-13
2
بازیهای هفته 9
جمعه 30 مهر 1400
آرسنال
3 - 1
استون ویلا
23:30
شنبه 1 آبان 1400
چلسی
7 - 0
نوریچ
15:00
کریستال پالاس
1 - 1
نیوکاسل
18:30
اورتون
2 - 5
واتفورد
18:30
لیدز یونایتد
1 - 1
ولورهمپتون
18:30
ساوتهمپتون
2 - 2
برنلی
18:30
برایتون
1 - 4
منچسترسیتی
20:00
یکشنبه 2 آبان 1400
برنتفورد
1 - 2
لسترسیتی
17:30
وستهام
1 - 0
تاتنهام
17:30
منچستریونایتد
0 - 5
لیورپول
19:00
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
چلسی
9
20
22
2
لیورپول
9
21
21
3
منچسترسیتی
9
16
20
4
وستهام
9
6
17
5
برایتون
9
0
15
6
تاتنهام
9
-4
15
7
منچستریونایتد
9
1
14
8
اورتون
9
1
14
9
لسترسیتی
9
0
14
10
آرسنال
9
-3
14
11
ولورهمپتون
9
0
13
12
برنتفورد
9
2
12
13
استون ویلا
9
-2
10
14
واتفورد
9
-5
10
15
کریستال پالاس
9
-3
9
16
ساوتهمپتون
9
-4
8
17
لیدز یونایتد
9
-8
7
18
برنلی
9
-8
4
19
نیوکاسل
9
-9
4
20
نوریچ
9
-21
2
بازیهای هفته 10
سه شنبه 4 آبان 1400
ونیزیا
-
سالرنیتانا
20:00
اسپزیا
-
جنووا
20:00
آث میلان
-
تورینو
22:15
چهارشنبه 5 آبان 1400
یوونتوس
-
ساسولو
20:00
سمپدوریا
-
آتالانتا
20:00
اودینزه
-
ورونا
20:00
کالیاری
-
آ اس رم
22:15
امپولی
-
اینترمیلان
22:15
لاتزیو
-
فیورنتینا
22:15
پنجشنبه 6 آبان 1400
ناپولی
-
بولونیا
22:15
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
ناپولی
9
16
25
2
آث میلان
9
13
25
3
اینترمیلان
9
12
18
4
آ اس رم
9
7
16
5
آتالانتا
9
4
15
6
یوونتوس
9
2
15
7
فیورنتینا
9
1
15
8
لاتزیو
9
2
14
9
بولونیا
9
-4
12
10
امپولی
9
-4
12
11
ورونا
9
3
11
12
تورینو
9
2
11
13
ساسولو
9
0
11
14
اودینزه
9
-2
10
15
سمپدوریا
9
-4
9
16
ونیزیا
9
-8
8
17
اسپزیا
9
-11
7
18
جنووا
9
-7
6
19
کالیاری
9
-9
6
20
سالرنیتانا
9
-13
4
بازیهای هفته 9
جمعه 30 مهر 1400
ماینتس
4 - 1
آگزبورگ
22:00
شنبه 1 آبان 1400
بایرن مونیخ
4 - 0
هوفنهایم
17:00
لایپزیش
4 - 1
گریتر فورث
17:00
وولفسبورگ
0 - 2
فرایبورگ
17:00
آرمنیا بیلفیلد
1 - 3
بورسیادورتمند
17:00
هرتابرلین
1 - 0
مونشن گلادباخ
20:00
یکشنبه 2 آبان 1400
کلن
2 - 2
بایرلورکوزن
17:00
اشتوتگارت
1 - 1
یونیون برلین
19:00
بوخوم
2 - 0
فرانکفورت
21:00
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
بایرن مونیخ
9
25
22
2
بورسیادورتمند
9
10
21
3
فرایبورگ
9
8
19
4
بایرلورکوزن
9
9
17
5
یونیون برلین
9
3
16
6
لایپزیش
9
11
14
7
ماینتس
9
3
13
8
کلن
9
-1
13
9
وولفسبورگ
9
-3
13
10
هرتابرلین
9
-10
12
11
هوفنهایم
9
2
11
12
مونشن گلادباخ
9
-2
11
13
اشتوتگارت
9
-1
10
14
بوخوم
9
-9
10
15
فرانکفورت
9
-5
8
16
آگزبورگ
9
-13
6
17
آرمنیا بیلفیلد
9
-9
5
18
گریتر فورث
9
-18
1
بازیهای هفته 11
جمعه 30 مهر 1400
سنت اتین
2 - 2
آنژه
23:30
شنبه 1 آبان 1400
نانتس
2 - 1
کلرمونت
19:30
لیل
1 - 1
برست
23:30
یکشنبه 2 آبان 1400
نیس
3 - 2
لیون
15:30
لوریان
1 - 1
بوردو
17:30
لانس
4 - 1
متز
17:30
رنس
1 - 2
تروا
17:30
رن
1 - 0
استراسبورگ
17:30
موناکو
3 - 1
مونت پولیه
19:30
مارسی
0 - 0
پاریسن ژرمن
22:15
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
پاریسن ژرمن
11
14
28
2
لانس
11
8
21
3
نیس
10
13
20
4
مارسی
10
7
18
5
رن
11
7
18
6
آنژه
11
4
17
7
نانتس
11
4
17
8
موناکو
11
3
17
9
لیون
11
2
16
10
لیل
11
-2
15
11
لوریان
11
-2
15
12
استراسبورگ
11
2
14
13
مونت پولیه
11
-1
13
14
کلرمونت
11
-8
13
15
تروا
11
-4
12
16
رنس
11
-2
11
17
بوردو
11
-9
9
18
برست
11
-8
6
19
متز
11
-14
6
20
سنت اتین
11
-14
5

لیگ قهرمانان و لیگ اروپا

بازیهای گروه A
چهارشنبه 24 شهریور 1400
منچسترسیتی
6 - 3
لایپزیک
23:30
کلوب بروژا
1 - 1
پاریسن ژرمن
23:30
سه شنبه 6 مهر 1400
پاریسن ژرمن
2 - 0
منچسترسیتی
23:30
لایپزیک
1 - 2
کلوب بروژا
23:30
سه شنبه 27 مهر 1400
کلوب بروژا
1 - 5
منچسترسیتی
20:15
پاریسن ژرمن
3 - 2
لایپزیک
23:30
چهارشنبه 12 آبان 1400
لایپزیک
-
پاریسن ژرمن
23:30
منچسترسیتی
-
کلوب بروژا
23:30
چهارشنبه 3 آذر 1400
منچسترسیتی
-
پاریسن ژرمن
23:30
کلوب بروژا
-
لایپزیک
23:30
سه شنبه 16 آذر 1400
لایپزیک
-
منچسترسیتی
20:15
پاریسن ژرمن
-
کلوب بروژا
20:15
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
پاریسن ژرمن
3
3
7
2
منچسترسیتی
3
5
6
3
کلوب بروژا
3
-3
4
4
لایپزیک
3
-5
0
بازیهای گروه A
پنجشنبه 25 شهریور 1400
بروندبی
0 - 0
اسپارتا پراگ
23:30
گلاسکو رنجرز
0 - 2
لیون
23:30
پنجشنبه 8 مهر 1400
لیون
3 - 0
بروندبی
20:15
اسپارتا پراگ
1 - 0
گلاسکو رنجرز
20:15
پنجشنبه 29 مهر 1400
گلاسکو رنجرز
2 - 0
بروندبی
23:30
اسپارتا پراگ
3 - 4
لیون
23:30
پنجشنبه 13 آبان 1400
بروندبی
-
گلاسکو رنجرز
20:15
لیون
-
اسپارتا پراگ
20:15
پنجشنبه 4 آذر 1400
بروندبی
-
لیون
23:30
گلاسکو رنجرز
-
اسپارتا پراگ
23:30
پنجشنبه 18 آذر 1400
اسپارتا پراگ
-
بروندبی
20:15
لیون
-
گلاسکو رنجرز
20:15
#
تيم
بازي
تفاضل
امتياز
1
لیون
3
6
9
2
اسپارتا پراگ
3
0
4
3
گلاسکو رنجرز
3
-1
3
4
بروندبی
3
-5
1

رده بندی تیمـــهای ملی - فیفا

#
تیم
امتیاز
1
امریکا
2110.25
2
سوئد
2088.72
3
آلمان
2073.09
4
هلند
2047.52
5
فرانسه
2038.68
6
کانادا
2021.22
7
برزیل
1978.95
8
انگلستان
1973.98
9
کره شمالی
1940
10
اسپانیا
1935.87
#
تیم
امتیاز
1
بلژیک
1832.33
2
برزیل
1820.36
3
فرانسه
1779.24
4
ایتالیا
1750.52
5
انگلستان
1750.16
6
آرژانتین
1738.79
7
اسپانیا
1687.66
8
پرتقال
1681.73
9
مکزیک
1672.92
10
دانمارک
1668.98

گیشه روزنامه ها

روزنامه گل روزنامه پرسپولیس روزنامه خبرورزشی روزنامه شوت روزنامه ابراز ورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه فوتبالز

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو

برنامه پخش مسابقات از تلویزیون

ﺳﻪشنبه 4 آبان
 
شبکه ورزش
22:15
آرسنال - لیدز
جام اتحادیه انگلیس
چهارشنبه 5 آبان
 
شبکه سه
18:00
پرسپولیس - نساجی
هفته دوم لیگ برتر ایران
 
شبکه ورزش
18:00
آلومینیوم اراک - فولاد
هفته دوم لیگ برتر ایران
 
شبکه ورزش
20:30
رایو وایه کانو - بارسلونا
هفته 11 لالیگا اسپانیا
 
شبکه ورزش
22:15
وستهام - منچسترسیتی
جام اتحادیه انگلیس
 
شبکه سه
23:00
رئال‌مادرید - اوساسونا
هفته 11 لالیگا اسپانیا
جمعه 7 آبان
 
شبکه ورزش
22:15
پاری سن ژرمن - لیل
هفته 12 لیگ یک فرانسه