چهارشنبه 9 آذر 1401

لیگ کشورها

جدول برندگان توپ طلا و بهترین بازیکن سال جهان (فیفا)

سال بازیکن ملیت
2022 کریم بنزما فرانسه
2021 لیونل مسی آرژانتین
2019 لیونل مسی آرژانتین
2018 لوکا مودریچ کرواسی
2017 کریستیانو رونالدو پرتغال
2016 کریستیانو رونالدو پرتغال
2015 لیونل مسی آرژانتین
2014 کریستیانو رونالدو پرتغال
2013 کریستیانو رونالدو پرتغال
2012 لیونل مسی آرژانتین
2011 لیونل مسی آرژانتین
2010 لیونل مسی آرژانتین
2009 لیونل مسی آرژانتین
2008 کریستیانو رونالدو پرتغال
2007 کاکا برزیل
2006 فابیو کاناوارو ایتالیا
2005 رونالدینیو برزیل
2004 آندری شوچنکو اوکراین
2003 پاول ندود جمهوری چک
2002 رونالدو برزیل
2001 مایکل اوون انگلیس
2000 لوئیز فیگو پرتغال
1999 ریوالدو برزیل
1998 زین الدین زیدان فرانسه
1997 رونالدو برزیل
1996 ماتیاس سامر آلمان
1995 ژرژ وه آ لیبریا
1994 هریستو استویچکوف بلغارستان
1993 روبرتو باجو ایتالیا
1992 مارکو فان باستن هلند
1991 ژان پیر پاپن فرانسه
1990 لوتار ماتئوس آلمان
1989 مارکو فان باستن هلند
1988 مارکو فان باستن هلند
1987 رود گولیت هلند
1986 ایگور بلانوف اوکراین
1985 میشل پلاتینی فرانسه
1984 میشل پلاتینی فرانسه
1983 میشل پلاتینی فرانسه
1982 پائولو روسی ایتالیا
1981 کارل هاینس رومنیگه آلمان
1980 کارل هاینس رومنیگه آلمان
1979 کوین کیگان انگلستان
1978 کوین کیگان انگلستان
1977 آلن سیمونسن دانمارک
1976 فرانتس بکن باوئر آلمان
1975 اولگ بلوخین اوکراین
1974 یوهان کرایف هلند
1973 یوهان کرایف هلند
1972 فرانتس بکن باوئر آلمان
1971 یوهان کرایف هلند
1970 گرد مولر آلمان
1969 جیانی ریورا ایتالیا
1968 جرج بست ایرلند شمالی
1967 فلوریان آلبرت مجارستان
1966 بابی چارلتون انگلستان
1965 اوزه بیو پرتغال
1964 دنیس لاو اسکاتلند
1963 لئو یاشین روسیه
1962 جوزف ماسوپوست جمهوری چک
1961 عمر سیوری آرژانتین
1960 لوئیس سوارز اسپانیا
1959 آلفردو دی استفانو آرژانتین
1958 ریموند کوپا فرانسه
1957 آلفردو دی استفانو آرژانتین
1956 استنلی متیوز انگلستان

برنامه پخش مسابقات از تلویزیون

چهارشنبه 9 آذر
 
شبکه سه
18:30
تونس - فرانسه
جام جهانی
 
شبکه ورزش
18:30
استرالیا - دانمارک
جام جهانی
 
شبکه سه
22:30
لهستان - آرژانتین
جام جهانی
 
شبکه ورزش
22:30
عربستان - مکزیک
جام جهانی
پنج شنبه 10 آذر
 
شبکه سه
18:30
کرواسی - بلژیک
جام جهانی
 
شبکه ورزش
18:30
کانادا - مراکش
جام جهانی
 
شبکه سه
22:30
ژاپن - اسپانیا
جام جهانی
 
شبکه ورزش
22:30
کاستاریکا - آلمان
جام جهانی
جمعه 11 آذر
 
شبکه سه
18:30
کره جنوبی - پرتغال
جام جهانی
 
شبکه ورزش
18:30
غنا - اروگوئه
جام جهانی
 
شبکه سه
22:30
کامرون - برزیل
جام جهانی
 
شبکه ورزش
22:30
صربستان - سوئیس
جام جهانی
شنبه 12 آذر
 
شبکه سه
18:30
هلند - آمریکا
جام جهانی

گیشه روزنامه ها

روزنامه گل

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو