چهارشنبه 12 مهر 1402

نتایج زنده لیگ برتر فوتبال

نتایج زنده لیگ برتر

یکی از مهمترین اطلاعات مورد نیاز علاقندان و هواداران فوتبال، نتایج زنده و برنامه مسابقات هر روز می باشد. با توجه به اهمیت فراوان این نتایج، سایت توپ نود این امکان را برای بازدیدکنندگان خود فراهم آورده و با در دسترس قرار دادن این اطلاعات سعی کرده است موجبات رضایت این عزیزان را فراهم آورد.

در قسمت نتایج زنده، برنامه بازیهای لیگ برتر ایران و لیگ های معتبر سراسر اروپا، امریکا و آسیا اطلاعرسانی می شود. توپ نود نتایج زنده مسابقات فوتبال لیگهای کشورهای مختلفی از قبیل لیگ جزیره (لیگ برتر انگلیس)، لالیگای اسپانیا، سری آ ایتالیا، بوندسلیگا آلمان، لوشامپیونه فرانسه، اردیویژه هلند، لیگ برتر پرتغال را پوشش می دهد. همچنین لیگهای کشورهای دیگر اروپا مانند ترکیه، یونان، روسیه، بلژیک و ... لیگهای کشورهای آسیا مانند لیگ قطر، لیگ امارات، لیگ عربستان و استرالیا و ... و لیگهای کشورهای منطقه کونمبول مانند برزیل و آرژانتین و ده ها لیگ دیگر را پوشش می دهد.

علاوه بر نتایج زنده همان روز امکان مشاهده نتایج روزهای گذشته بر اساس تاریخ آن روز وجود دارد. رویدادهای بازیها با تمام جزئیات از قبیل گلزن ها، پاسورها، کارتهای زرد و قرمز و تعویض ها از دیگر امکانات این بخش میباشد که در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد. با این شرایط هواداران فوتبال امکان رویت نتایج زنده و اطلاعات و آمار تمام مسابقاتی که در روز جاری برگزار می شود را بصورت یکجا دارند.

لیگ کشورها

پایان
4 - 2
پایان
2 - 0
پایان
3 - 0
پایان
0 - 3
پایان
4 - 0
پایان
0 - 1
پایان
1 - 0
پایان
2 - 4
پایان
1 - 2
پایان
2 - 3
پایان
2 - 1
پایان
2 - 2
پایان
2 - 3
پایان
2 - 3
پایان
0 - 2
پایان
1 - 0
پایان
1 - 2

برنامه پخش مسابقات از تلویزیون

سه شنبه 11 مهر
 
شبکه ورزش
19:30
نساجی مازندران - الهلال
لیگ قهرمانان آسیا
 
شبکه ورزش
22:30
منچستریونایتد - گالاتاسرای
لیگ قهرمانان اروپا
 
شبکه سه
22:30
ناپولی - رئال مادرید
لیگ قهرمانان اروپا

گیشه روزنامه ها

روزنامه گل

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو