چهارشنبه 9 اسفند 1402

نتایج ، برنامه بازیها و جدول لیگ برتر ازبکستان

جدول لیگ برتر ازبکستان

در این صفحه نتایج، برنامه بازیها و جدول لیگ برتر ازبکستان را مشاهده می کنید. که شامل موارد ذیل می باشد: جدول کامل لیگ برتر ازبکستان، جدول داخل خانه، جدول خارج خانه، جدول نیم قصل اول، جدول نیم قصل دوم، جدول تحلیلی لیگ که اطلاعات بسیار دقیقی از تحلیل و آنالیز بازی هر تیم ارائه میدهد.

نتایج و برنامه بازیهای هر هفته لیگ، جدول گلزنان، جدول پاسورها، جدول تمام قهرمانان ادوار گذشته لیگ و همچنین جدول تمام گلزنان سالهای قبل لیگ از دیگر اطلاعات ارائه شده این بخش می باشد. علاوه بر این اطلاعات، جدول بازیکنان رکورددار تعداد بازی، جدول رکوردداران گلزنی و جدول رکوردداران پنالتی برای هر لیگ قابل دسترسی است. جدول کامل تمام ادوار لیگ در واقع مشخص میکند که یک تیم در تمام ادوار لیگ چند بازی، برد، مساوی، باخت، گلزده و خورده و امتیاز دارد.

وبسایت توپ نود علاوه بر اطلاعاتی که در سایتهای دیگر قابل جستجو است، برای هر لیگ بخشی مربوط به جدول تحلیلی هر لیگ ارائه می دهد. این جدول اطلاعات دقیقی از هر تیم در اختیار هواداران فوتبال قرار میدهد. این اطلاعات شامل بازیهای گذشته و آینده هر تیم، آمار پنج بازی آخر داخل خانه، خارج خانه و کلی هر تیم است. و همچنین جدول نتایج رودرروی هر تیم با تمام تیم های لیگ که کمک شایانی به آنالیز سریع تیمها میکند.

برای مشاهده جداول و برنامه کامل لیگها از قسمت لیگ کشورها که در سمت راست سایت قابل مشاهده است، استفاده نمایید.

لیگ کشورها

جدول لیگ برتر ازبکستان

# تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 0 0 0
14 0 0 0 0 0 0 0 0

نتایج و برنامه و جدول لیگ برتر ازبکستان

دیدارهای هفته جاری - هفته 2
جمعه 18 اسفند 1402
متالورگ
-
سوگدیانا
03:30
پاختاکور
-
نسف قارشی
03:30
اف کی المپیک
-
لوکوموتیو تاشکند
03:30
نوبهار نمنگان
-
اولمالیق
03:30
دینامو سمرقند
-
نفتچی فرغانه
03:30
اندیجون
-
بنیادکور
03:30
قزل قوم زرافشون
-
سورخون
03:30
دیدارهای هفته جاری - هفته 1
جمعه 11 اسفند 1402
نوبهار نمنگان
-
دینامو سمرقند
17:00
نسف قارشی
-
اف کی المپیک
17:45
شنبه 12 اسفند 1402
بنیادکور
-
قزل قوم زرافشون
15:30
سوگدیانا
-
نفتچی فرغانه
17:45
یکشنبه 13 اسفند 1402
اولمالیق
-
اندیجون
13:30
لوکوموتیو تاشکند
-
متالورگ
15:45
دوشنبه 14 اسفند 1402
سورخون
-
پاختاکور
17:00