سه شنبه 4 اردیبهشت 1403

نتایج ، برنامه بازیها و جدول لیگ برتر روسیه

جدول لیگ برتر روسیه

در این صفحه نتایج، برنامه بازیها و جدول لیگ برتر روسیه را مشاهده می کنید. که شامل موارد ذیل می باشد: جدول کامل لیگ برتر روسیه، جدول داخل خانه، جدول خارج خانه، جدول نیم قصل اول، جدول نیم قصل دوم، جدول تحلیلی لیگ که اطلاعات بسیار دقیقی از تحلیل و آنالیز بازی هر تیم ارائه میدهد.

نتایج و برنامه بازیهای هر هفته لیگ، جدول گلزنان، جدول پاسورها، جدول تمام قهرمانان ادوار گذشته لیگ و همچنین جدول تمام گلزنان سالهای قبل لیگ از دیگر اطلاعات ارائه شده این بخش می باشد. علاوه بر این اطلاعات، جدول بازیکنان رکورددار تعداد بازی، جدول رکوردداران گلزنی و جدول رکوردداران پنالتی برای هر لیگ قابل دسترسی است. جدول کامل تمام ادوار لیگ در واقع مشخص میکند که یک تیم در تمام ادوار لیگ چند بازی، برد، مساوی، باخت، گلزده و خورده و امتیاز دارد.

وبسایت توپ نود علاوه بر اطلاعاتی که در سایتهای دیگر قابل جستجو است، برای هر لیگ بخشی مربوط به جدول تحلیلی هر لیگ ارائه می دهد. این جدول اطلاعات دقیقی از هر تیم در اختیار هواداران فوتبال قرار میدهد. این اطلاعات شامل بازیهای گذشته و آینده هر تیم، آمار پنج بازی آخر داخل خانه، خارج خانه و کلی هر تیم است. و همچنین جدول نتایج رودرروی هر تیم با تمام تیم های لیگ که کمک شایانی به آنالیز سریع تیمها میکند.

برای مشاهده جداول و برنامه کامل لیگها از قسمت لیگ کشورها که در سمت راست سایت قابل مشاهده است، استفاده نمایید.

لیگ کشورها

جدول کلی تمام ادوار لیگ برتر روسیه

گل (پنالتی) بازیکن تیم
25 Andrey Karyaka کریلیا - ساترن - ولگا نیژنی
25 Dmitriy Kirichenko زسکا مسکو - اف سی مسکو - ساترن - روستوف
25 Bibras Natcho * زسکا مسکو - رابین کازان
24 Dmitriy Loskov لوکوموتیو مسکو - ساترن - روستوف
23 Andrey Tikhonov اسپارتاک مسکو - کریلیا - خیمکی
22 Christian Noboa * دینامو مسکو - روستوف - رابین کازان - سوچی
22 Dmitriy Poloz زنیت - روستوف - رابین کازان - سوچی
21 Artem Dzyuba * لوکوموتیو مسکو - اسپارتاک مسکو - زنیت - روستوف - تام تومسک - آرسنال تولا
19 Albert Doguzov اسپارتاک ولادیکاوکاز - چرنومورس نووروسیسک
18 Vladimir Leonchenko تورپدو مسکو - شینیک یاروسلاول - آمکار پرم
18 Oleg Veretennikov - سوکل ساراتوف
17 Valeriy Esipov - ساترن
17 Daniil Fomin * دینامو مسکو - یوفا
17 Mikhail Osinov - روستوف - یورال
17 Fedor Smolov * لوکوموتیو مسکو - دینامو مسکو - آنژی - اف کی کراسنودار - یورال
16 Aleksandr Kerzhakov دینامو مسکو - زنیت
16 Dmitriy Khomukha زسکا مسکو - شینیک یاروسلاول
15 Hulk * زنیت
15 Dmitriy Kombarov اسپارتاک مسکو - دینامو مسکو
15 Georgi Peev آمکار پرم
15 Aleksandr Sobolev * اسپارتاک مسکو - کریلیا - تام تومسک - ینیسی کراسنویارسک
15 Oleksandr Spivak زنیت
14 Georgi Demetradze اسپارتاک ولادیکاوکاز
14 Alejandro Domínguez زنیت - رابین کازان
13 Sergey Budylin تورپدو مسکو - کریلیا - رابین کازان
13 Anton Miranchuk * لوکوموتیو مسکو
13 Roman Pavlyuchenko لوکوموتیو مسکو - اسپارتاک مسکو - - - یورال
12 Roman Adamov کریلیا - اف سی مسکو - روستوف - رابین کازان - احمت گروزنی
12 Quincy Promes * اسپارتاک مسکو
12 Oleg Terekhin لوکوموتیو مسکو - دینامو مسکو - چرنومورس نووروسیسک - احمت گروزنی
11 Rolan Gusev دینامو مسکو - زسکا مسکو
11 Joãozinho دینامو مسکو - اف کی کراسنودار - سوچی
11 Sergey Kornilenko زنیت - کریلیا - رابین کازان - تام تومسک
11 Dmytro Parfyonov اسپارتاک مسکو
10 Fedor Chalov * زسکا مسکو
10 Oleg Kornaukhov زسکا مسکو - تورپدو مسکو - شینیک یاروسلاول - اف سی مسکو
10 Vladimir Kulik زسکا مسکو - زنیت
10 Martin Kushev شینیک یاروسلاول - آمکار پرم
9 Ansar Ayupov چرنومورس نووروسیسک - رابین کازان
9 Sergey Bulatov کریلیا - بالتیکا کالینینگراد
9 Seydou Doumbia زسکا مسکو
9 Pavel Pogrebnyak اسپارتاک مسکو - دینامو مسکو - زنیت - شینیک یاروسلاول - تام تومسک - یورال - توسنو
9 Vitaliy Safronov دینامو مسکو - کریلیا - فکل وورونژ
9 Aleksandr Samedov لوکوموتیو مسکو - اسپارتاک مسکو - دینامو مسکو - اف سی مسکو
8 Andrey Gashkin زسکا مسکو - تورپدو مسکو - الیستا
8 Denis Glushakov لوکوموتیو مسکو - اسپارتاک مسکو - احمت گروزنی - خیمکی - نیژنی نووگورود
8 Sergey Ignashevich لوکوموتیو مسکو - زسکا مسکو - کریلیا
8 Aleksey Ionov * دینامو مسکو - زسکا مسکو - زنیت - روستوف - - اف کی کراسنودار
8 Nikolai Kalinskiy خبروفسک - نیژنی نووگورود
8 Denis Kolodin دینامو مسکو - الیستا - کریلیا - ولگا نیژنی
تعداد قهرمانی تیـم هـا