جمعه 29 تیر 1403

نتایج ، برنامه بازیها و جدول لیگ برتر لهستان

جدول لیگ برتر لهستان

در این صفحه نتایج، برنامه بازیها و جدول لیگ برتر لهستان را مشاهده می کنید. که شامل موارد ذیل می باشد: جدول کامل لیگ برتر لهستان، جدول داخل خانه، جدول خارج خانه، جدول نیم قصل اول، جدول نیم قصل دوم، جدول تحلیلی لیگ که اطلاعات بسیار دقیقی از تحلیل و آنالیز بازی هر تیم ارائه میدهد.

نتایج و برنامه بازیهای هر هفته لیگ، جدول گلزنان، جدول پاسورها، جدول تمام قهرمانان ادوار گذشته لیگ و همچنین جدول تمام گلزنان سالهای قبل لیگ از دیگر اطلاعات ارائه شده این بخش می باشد. علاوه بر این اطلاعات، جدول بازیکنان رکورددار تعداد بازی، جدول رکوردداران گلزنی و جدول رکوردداران پنالتی برای هر لیگ قابل دسترسی است. جدول کامل تمام ادوار لیگ در واقع مشخص میکند که یک تیم در تمام ادوار لیگ چند بازی، برد، مساوی، باخت، گلزده و خورده و امتیاز دارد.

وبسایت توپ نود علاوه بر اطلاعاتی که در سایتهای دیگر قابل جستجو است، برای هر لیگ بخشی مربوط به جدول تحلیلی هر لیگ ارائه می دهد. این جدول اطلاعات دقیقی از هر تیم در اختیار هواداران فوتبال قرار میدهد. این اطلاعات شامل بازیهای گذشته و آینده هر تیم، آمار پنج بازی آخر داخل خانه، خارج خانه و کلی هر تیم است. و همچنین جدول نتایج رودرروی هر تیم با تمام تیم های لیگ که کمک شایانی به آنالیز سریع تیمها میکند.

برای مشاهده جداول و برنامه کامل لیگها از قسمت لیگ کشورها که در سمت راست سایت قابل مشاهده است، استفاده نمایید.

یورو 2024 کوپا امریکا 2024

لیگ کشورها

جدول کلی تمام ادوار لیگ برتر لهستان

گل (پنالتی) بازیکن تیم
559 Łukasz Surma Ruch Chorzów - Wisła Kraków - Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
458 Marcin Malinowski Ruch Chorzów - Odra Wodzisław
435 Arkadiusz Głowacki Wisła Kraków - Lech Poznań
431 Łukasz Trałka Polonia Warszawa - Lech Poznań - ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin - Warta Poznań - Lechia Gdańsk
417 Łukasz Madej Ruch Chorzów - Lech Poznań - ŁKS Łódź - Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
415 Marek Zieńczuk Amica Wronki - Ruch Chorzów - Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
382 Tomasz Jodłowiec * Polonia Warszawa - Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - Groclin Dyskobolia - Piast Gliwice
381 Paweł Brożek Wisła Kraków - GKS Katowice
374 Jakub Rzeźniczak Widzew Łódź - Legia Warszawa - Wisła Płock
374 Radosław Sobolewski Wisła Kraków - Górnik Zabrze - Groclin Dyskobolia - Wisła Płock
370 Marcin Baszczyński Polonia Warszawa - Ruch Chorzów - Wisła Kraków
362 Tomasz Kiełbowicz Polonia Warszawa - Widzew Łódź - Legia Warszawa - Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
358 Piotr Celeban Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław - Korona Kielce
356 Rafał Boguski Wisła Kraków - GKS Bełchatów
352 Bartosz Bosacki Amica Wronki - Lech Poznań
343 Maciej Sadlok * Polonia Warszawa - Ruch Chorzów - Wisła Kraków
339 Rafał Murawski Amica Wronki - Lech Poznań - Pogoń Szczecin
333 Maciej Gajos * Lech Poznań - Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
327 Piotr Reiss Lech Poznań
326 Dušan Kuciak * Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
324 Rafał Janicki * Wisła Kraków - Lech Poznań - Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
324 Jan Woś Ruch Chorzów - Groclin Dyskobolia - Odra Wodzisław
323 Filip Starzyński * Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
320 Mariusz Pawelec * Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna
318 Sebastian Mila ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław - Groclin Dyskobolia - Lechia Gdańsk
312 Rafał Grzyb Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok
312 Michał Kucharczyk * Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
311 Mariusz Muszalik GKS Katowice - Groclin Dyskobolia - Odra Wodzisław - Piast Gliwice
311 Marek Saganowski Legia Warszawa - ŁKS Łódź - Odra Wodzisław - Wisła Płock
308 Flávio Paixão Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
308 Mateusz Matras * Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin - FKS Stal Mielec - Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
307 Marek Sokołowski Polonia Warszawa - Groclin Dyskobolia - Odra Wodzisław - KSZO Ostrowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
307 Marcin Zając Ruch Chorzów - Widzew Łódź - Lech Poznań - Groclin Dyskobolia
306 Bartosz Rymaniak * Zagłębie Lubin - KS Cracovia - Górnik Łęczna - Piast Gliwice - Korona Kielce
303 Michał Pazdan Legia Warszawa - Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
302 Wojciech Grzyb Ruch Chorzów - Odra Wodzisław - Ruch Radzionków
302 Maciej Jankowski * Ruch Chorzów - Wisła Kraków - FKS Stal Mielec - Arka Gdynia - Piast Gliwice
301 Tomasz Sokołowski Ruch Chorzów - Legia Warszawa - Górnik Łęczna - OKS Stomil Olsztyn - Jagiellonia Białystok
299 Martin Konczkowski * Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
297 Tomasz Brzyski Polonia Warszawa - Ruch Chorzów - Legia Warszawa - KS Cracovia - Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
293 Tomasz Frankowski Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
293 Mirosław Widuch GKS Katowice - Piast Gliwice
292 Damian Dąbrowski * Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - KS Cracovia
290 Patryk Rachwał Polonia Warszawa - Widzew Łódź - Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze - Wisła Płock - GKS Bełchatów
287 Dariusz Gęsior Amica Wronki - Ruch Chorzów - Widzew Łódź - Pogoń Szczecin - Groclin Dyskobolia - Wisła Płock
285 Krzysztof Bizacki Ruch Chorzów - Odra Wodzisław -
285 Tomasz Sokołowski Amica Wronki - Legia Warszawa - Arka Gdynia
284 Piotr Włodarczyk Ruch Chorzów - Widzew Łódź - Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
283 Mateusz Bartczak Polonia Warszawa - Amica Wronki - Zagłębie Lubin - KS Cracovia
283 Szymon Pawłowski * Lech Poznań - Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec -
تعداد قهرمانی تیـم هـا