چهارشنبه 9 آذر 1401

نتایج ، برنامه بازیها و جدول دسته دوم هلند

جدول دسته دوم هلند

در این صفحه نتایج، برنامه بازیها و جدول دسته دوم هلند را مشاهده می کنید. که شامل موارد ذیل می باشد: جدول کامل دسته دوم هلند، جدول داخل خانه، جدول خارج خانه، جدول نیم قصل اول، جدول نیم قصل دوم، جدول تحلیلی لیگ که اطلاعات بسیار دقیقی از تحلیل و آنالیز بازی هر تیم ارائه میدهد.

نتایج و برنامه بازیهای هر هفته لیگ، جدول گلزنان، جدول پاسورها، جدول تمام قهرمانان ادوار گذشته لیگ و همچنین جدول تمام گلزنان سالهای قبل لیگ از دیگر اطلاعات ارائه شده این بخش می باشد. علاوه بر این اطلاعات، جدول بازیکنان رکورددار تعداد بازی، جدول رکوردداران گلزنی و جدول رکوردداران پنالتی برای هر لیگ قابل دسترسی است. جدول کامل تمام ادوار لیگ در واقع مشخص میکند که یک تیم در تمام ادوار لیگ چند بازی، برد، مساوی، باخت، گلزده و خورده و امتیاز دارد.

وبسایت توپ نود علاوه بر اطلاعاتی که در سایتهای دیگر قابل جستجو است، برای هر لیگ بخشی مربوط به جدول تحلیلی هر لیگ ارائه می دهد. این جدول اطلاعات دقیقی از هر تیم در اختیار هواداران فوتبال قرار میدهد. این اطلاعات شامل بازیهای گذشته و آینده هر تیم، آمار پنج بازی آخر داخل خانه، خارج خانه و کلی هر تیم است. و همچنین جدول نتایج رودرروی هر تیم با تمام تیم های لیگ که کمک شایانی به آنالیز سریع تیمها میکند.

برای مشاهده جداول و برنامه کامل لیگها از قسمت لیگ کشورها که در سمت راست سایت قابل مشاهده است، استفاده نمایید.

لیگ کشورها

جدول کلی تمام ادوار دسته دوم هلند

گل (پنالتی) بازیکن تیم
34 Robert Mühren * FC Volendam - SC Cambuur
24 Sjoerd Ars NAC Breda - Go Ahead Eagles - PEC Zwolle - NEC Nijmegen - RBC Roosendaal - De Graafschap - Almere City FC
18 Claus Boekweg PEC Zwolle - FC Emmen
18 Tom Boere * FC Twente - TOP Oss - FC Eindhoven
17 Marnix Kolder Go Ahead Eagles - VVV-Venlo - SC Veendam - FC Emmen
17 Ralf Seuntjens * NAC Breda - FC Den Bosch - VVV-Venlo - RBC Roosendaal - De Graafschap - SC Telstar
16 Erik Bakker PEC Zwolle - SC Cambuur
16 John Laponder FC Eindhoven
16 Harry van der Laan FC Den Bosch - SC Cambuur
15 Roy Hendriksen SC Cambuur - Helmond Sport - SC Veendam
15 Ruud ter Heide PEC Zwolle - SC Cambuur - AGOVV - FC Emmen
14 Ruud Berger RKC Waalwijk - PEC Zwolle - SC Cambuur - FC Emmen
13 Ferdy Druijf * NEC Nijmegen - AZ Alkmaar (J)
13 Clint Leemans * VVV-Venlo - De Graafschap - Jong PSV
13 Joseph Oosting SC Veendam - FC Emmen
12 Jan Bruin PEC Zwolle - FC Volendam - SC Cambuur - SC Telstar
12 Roel Buikema Heracles Almelo - FC Den Bosch - VVV-Venlo - SBV Excelsior - MVV - Helmond Sport
12 Maurice Buys FC Volendam - Helmond Sport
12 Tom Daemen NEC Nijmegen - Fortuna Sittard - MVV
12 Roel Janssen * VVV-Venlo - Fortuna Sittard
12 Marcel van der Sloot FC Dordrecht - RBC Roosendaal - TOP Oss
12 Thomas Verheydt * Go Ahead Eagles - ADO Den Haag - MVV - Almere City FC
11 Koen Brack Go Ahead Eagles - SC Cambuur
11 Leon de Kogel Go Ahead Eagles - VVV-Venlo - Almere City FC
11 Ronald Hamming Fortuna Sittard - SC Veendam
11 Sam Hendriks * Go Ahead Eagles - De Graafschap - SC Cambuur - Jong Ajax
11 Marc Höcher Roda JC Kerkrade - Willem II - Heracles Almelo - Helmond Sport
11 Freek Thoone
11 Niek Vossebelt * Roda JC Kerkrade - Willem II - FC Den Bosch - PEC Zwolle - FC Emmen - Almere City FC
10 Arno Arts VVV-Venlo - SC Cambuur
10 Sandro Calabro Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk - ADO Den Haag - VVV-Venlo - FC Volendam - Helmond Sport
10 Michael de Leeuw * SC Veendam
10 Jeffrey de Visscher Heracles Almelo - De Graafschap - SC Cambuur - FC Emmen
10 Pieter Langedijk * Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles
10 Cas Peters * Go Ahead Eagles - FC Volendam - TOP Oss - FC Emmen - Jong FC Twente
10 Sjaak Polak SBV Excelsior - RBC Roosendaal - SC Veendam
10 Laurens ten Heuvel HFC Haarlem - RBC Roosendaal - De Graafschap - SC Telstar
9 Achmed Ahahaoui HFC Haarlem - Go Ahead Eagles - FC Volendam
9 Roland Alberg * Roda JC Kerkrade - SBV Excelsior
9 Dirk Heesen ADO Den Haag - TOP Oss
9 Raoul Henar FC Volendam - Helmond Sport - SC Veendam - SC Telstar
9 Damien Hertog SBV Excelsior - RBC Roosendaal - De Graafschap
9 Cecilio Lopes FC Dordrecht - PEC Zwolle - SBV Excelsior
9 Piotr Parzyszek * De Graafschap
9 Stef Peeters * Sparta Rotterdam - MVV
9 Rik Platvoet Go Ahead Eagles - Heracles Almelo - VVV-Venlo - MVV - FC Emmen
9 Johan Voskamp Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk - SBV Excelsior - Helmond Sport
9 Jordy Zuidam Go Ahead Eagles - PEC Zwolle - RBC Roosendaal
8 Marco Boogers FC Dordrecht - FC Volendam
8 Kevin Brands * NAC Breda - FC Volendam - SC Telstar - Almere City FC
تعداد قهرمانی تیـم هـا