یکشنبه 30 اردیبهشت 1403

نتایج ، برنامه بازیها و جدول جام حذفی فرانسه

جدول جام حذفی فرانسه

در این صفحه نتایج، برنامه بازیها و جدول جام حذفی فرانسه را مشاهده می کنید. که شامل موارد ذیل می باشد: جدول کامل جام حذفی فرانسه، جدول داخل خانه، جدول خارج خانه، جدول نیم قصل اول، جدول نیم قصل دوم، جدول تحلیلی لیگ که اطلاعات بسیار دقیقی از تحلیل و آنالیز بازی هر تیم ارائه میدهد.

نتایج و برنامه بازیهای هر هفته لیگ، جدول گلزنان، جدول پاسورها، جدول تمام قهرمانان ادوار گذشته لیگ و همچنین جدول تمام گلزنان سالهای قبل لیگ از دیگر اطلاعات ارائه شده این بخش می باشد. علاوه بر این اطلاعات، جدول بازیکنان رکورددار تعداد بازی، جدول رکوردداران گلزنی و جدول رکوردداران پنالتی برای هر لیگ قابل دسترسی است. جدول کامل تمام ادوار لیگ در واقع مشخص میکند که یک تیم در تمام ادوار لیگ چند بازی، برد، مساوی، باخت، گلزده و خورده و امتیاز دارد.

وبسایت توپ نود علاوه بر اطلاعاتی که در سایتهای دیگر قابل جستجو است، برای هر لیگ بخشی مربوط به جدول تحلیلی هر لیگ ارائه می دهد. این جدول اطلاعات دقیقی از هر تیم در اختیار هواداران فوتبال قرار میدهد. این اطلاعات شامل بازیهای گذشته و آینده هر تیم، آمار پنج بازی آخر داخل خانه، خارج خانه و کلی هر تیم است. و همچنین جدول نتایج رودرروی هر تیم با تمام تیم های لیگ که کمک شایانی به آنالیز سریع تیمها میکند.

برای مشاهده جداول و برنامه کامل لیگها از قسمت لیگ کشورها که در سمت راست سایت قابل مشاهده است، استفاده نمایید.

لیگ کشورها

جدول گلزنان جام حذفی فرانسه

گل (پنالتی) بازیکن تیم
7 (0) Pablo Sarabia
4 (0) Keita Baldé
4 (0) Moussa Dembélé
4 (1) Jean-Philippe Krasso
4 (0) Kylian Mbappé
4 (3) M’Baye Niang
3 (1) Houssem Aouar
3 (0) Rayan Cherki
3 (0) Stephy Mavididi
3 (1) Dimitri Payet
3 (0) Loïc Rémy
3 (0) Martin Terrier
3 (0) Kévin Zohi
2 (0) Carnejy Antoine
2 (1) Stéphane Bahoken
2 (0) Denis Bouanga
2 (1) Jhonder Cádíz
2 (0) Pierrick Capelle
2 (0) Edinson Cavani
2 (0) Mounir Chouiar

گلزنان جام حذفی فرانسه

#
تیم
بازی
تقاضل
امتیاز